Energie a Já

Shamballa a Já

28.05.2015 21:38

Shamballa a já....

Už ani přesně nevím, kdo nebo co, mě dovedlo k informacím o existenci této krásné energie, ale jsem vděčná Vesmíru, že se stala součástí mého života. Jak jsem již zmínila, jsem a vždy jsem byla zaměřená spíše humanitním směrem, čím dál více si uvědomuji, že jsme se nějak ztratili v materiálním světě a málokdy jsme schopni si vzpomenout, kdo vlastně jsme.

Proto jsem se rozhodla absolvovat zasvěcení do této energie a  zprostředkovat energii Shambally, každému kdo ji bude chtít poznat. Tímto děkuji svým mistrům paní Michaele Havierníkové a panu Martinu Ospalíkovi, kteří mě do této láskyplné energie zasvětili. Nemyslete si, že si lítám někde na obláčku, jak se někdy může mylně zdát :). Taky jsem se na čas ztratila a ztrácím se pořád. Žijeme v hmotném světě a každého z nás občas zmůže naše ego, ale to je přece v pořádku, je naší součástí stejně tak jako duše. Důležité je, jestli problémy v našem životě způsobují pouze lehký vánek nebo vichřici.

Často se setkávám s názorem, že práce s energií je nesmysl a lidi, kteří s ní pracují, jsou podvodníci, jsou přece stejně „zamindrákovaní“ jako ostatní. Tento názor je v pořádku, každý máme právo si myslet, co chceme, a žít jak chceme. Já tady rozhodně nejsem od toho, abych komukoliv tento názor vyvracela.

Jsem tu pro ty, kteří si uvědomují, že je něco mezi nebem a zemí a chtějí poznat víc. Energie je všude kolem nás, my jsme energie. Každému z nás je přirozené pracovat s ní. Každý znás má "léčivé ruce",.... Já stejně jako vy občas bojuji s nějakým strachem = komplexem, nedostatkem sebevědomí či nějakou nepochopitelnou nutkavou potřebou. Jsem přece člověk. My jsme přece lidi. Ego je naší součásti. Žijeme ve světe duality, tedy v našem světě existují dva protipóly, je to láska a strach. Je přirozené, že se pohybujeme na obou těchto pólech. Důležité je, který pól si vědomě volíme. Jsou dny, které se zdají být černé a dny které jsou ještě černější než jiné, ale vždy záleží na našem úhlu pohledu. Já Vám rozhodně neříkám, že Shamballa či jiná energie za Vás vyřeší Vaše problémy bez Vás a už nikdy nebudete mít negativní emoci, tak to není. My jsme činiteli svého života, nikdo jiný. Vždy máme možnost rozhodnout se, jak se k životním situacím postavíme. Máme možnost podívat se na sebe i na své milované,… na každou situaci, kterou si do života přitáhneme, očima lásky. Čím častěji to uděláme, čím častěji si budeme uvědomovat své myšlenky, své mluvené slovo, čím více radosti a lásky v sobě najdeme, tím radostnější a snadnější náš život bude. Nikdo z nás není pouze pozorovatelem, my všichni jsme tvůrci svého, našeho života. Mnohým z nás se nelíbí, jaké životy žijeme, ale jsem to právě jenom my, kdo může udělat "něco" jinak....

Shamballa (a jiné energie), je tu, aby nám pomohla nasměrovat naše životy směrem k lásce, pokud budeme chtít…..a já si myslím, že je na čase začít chtít... začít si v životě zhmotňovat jen to dobré, to co opravdu chceme prožívat, a pokud cítíte, že  Vám k tomu Shamballa či jiná energie může pomoci, tak je na čase požádat o pomoc....

A JÁ? Já žádám pořád :), vědomá práce s energiemi mně přinesla do života mnoho lásky, pochopení, klidu a uvědomění. Já jsem VESMÍRU nesmírněvděčná a ze srdce děkuji, že je mi umožněno s  energiemi pracovat a prožívat to co prožívám.

Ještě chci zdůraznit jednu věc, proto abyste byli v životě zdraví a šťastní nepotřebujete nutně vědomě pracovat s žádnou energii, všichni s energiemi nevědomě pracujeme a to pořád, jde o to učinit rozhodnutí ke kterému Vás vede Vaše vnitřní JÁ, tedy kým chcete být a jaký život chcete žít, nebát se a učinit první krok.... a VESMÍR už udělá zbytek :)

Cestou Vážky

Palackého 340

388 01 Blatná
tel. 725 059 676

vyziva.hruskova@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode