Vítejte na webu Cestou Vážky - Cestou k sobě :)

O mně

"Vážka svým vývojem symbolicky znázorňuje probuzení náš samých, probuzení lidstva.

Vážka tráví většinu svého života ve vodě jako larva, nepotřebuje vzduch ke svému životu, živí se vším co jí obklopuje od rostlin až po malé rybky. Již v této fázi nezahálí, prochází řadou promeň, ruznými stupňi zralosti, ale stále zůstává larvou. Až jednoho dne se v ní probudí dosud spící JÁ a dojde k proměně. Larva vyleze z vody ven.

Vyleze na Světlo a poprvé se nadechne.

Je to osvobozující nádech. Sluneční Světlo začne konat svou práci a Vážka projde poslední fází své proměny do její konečné podoby. Rozloučí se svým životem larvy a během pár hodin se jí objeví křídla a ona nabude její pravou podobu. Vážka se stane Sama Sebou.

I já stejně jako Vážka procházím ve svém životě celou řadou proměn na své cestě za Světlem. Stále jdu a stále hledám, ale již se nesoustředím na výsledek, ale užívám si každý krok :).

Jako dítě jsem měla svůj svět ve kterém bylo veselo, postupem času jsem ale vstoupila do světa dospělých a tak jako většině z nás se mi v něm moc nelíbilo, ale tuto skutečnost jsem si neuvědomovala. Začala jsem žít ve strachu v jeho různých podobách. Strach má opravdu pestrou škálu prožitků a já jsem se poctivě snažila prožít co nejvíce z nich. Povedlo se mi dokonale potlačit svoji intuici a na čas se zatratit.

Po absolvování vysoké školy jsem se rozhodla, že už se nechci nechávát unášet životem v lehké agónii. Dlouho mi trvalo dojít k uvědomění, že to není má rodina, přátele, mé okolí,.. počasí :), kdo utváří můj život. Jsem to já. Já jsem také ten, kdo nic nedělá a dívá se na to celé z dálky. Veškerá moje pozornost se soustředila na hodnocení vnějšího světa a můj vnitřní svět se tvořil právě podle jeho norem. Tento pohled na život, který má podle mého názoru spousta z nás, aniž bychom si tuto skutečnost uvědomovali, vedl k tomu, že jsem hledala nějaký stabilní bod v mém životě.

Nakonec jsem našla jídlo. Jídlo mě neposuzovalo a já podle něho neposuzovala sama sebe. Jelikož měnilo mé pocity, často jsem nejedla z hladu, ale z pocitu ukřivdění či naopak viny nebo z jiných pocitů, které ve mně vzbuzovalo okolí. Jídlo na krátký okamžik uspokojilo můj vnitřní svět......Má snaha potlačit volání mé duše se mi, nejen jídlem, na čas povedla. Výsledkem byla nespokojenost. Jak moc byla velká vidím až s odstupem času.  Má DUŠE se ale jednoho dne ozvala a  donutila mě učinit zásadní změny v celém svém životě.

Začala jsem více a více poslouchat svou intuici, proto jsem také byla schopná jít krůček po krůčku až do této chvíle. Čím více jsem poslouchala svou intuici tím více se mi otevíral egu skrytý svět. Svět ZÁZRAKŮ.

Každé malé dítě přirozeně zná svět Andělů a já se do něho pomalu začala vracet. Otevřela jsem se kouzlu okamžiků, začala jsem ŽÍT. Můj vnitřní život se změnil což vedlo k následné změně mého světa vnějšího.

Mé zkušenosti se zajídáním byla jedna z mnoha cest které mě dovedly k práci výživového poradce. Přirozeně jak jsem se navracela sama k sobě a čím více jsem se setkávala s lidmi, tím více jsem cítila vedení své duše předávat Světlo dál. Začala jsem pořadat meditace a Kurzy SebePoznání.

Teď jsem zde a těším se na ZÁZRAKY, které teprve čekají na Prožití. 

Věřím, že pomocí těchto stránek i VY prožijete ty své :)."

 

:)   Vladěna Hrušková

www.cestouvazky.cz

Více o mé práci v oblasti výživového poradenství najde na www.jidelnicekprotebe.cz

 

"Inspiruje mne hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně."

Immanuel Kant (1724 - 1804)

Studio V&J Cestou Vážky

S dlouholetou kamarádkou a obchodní partnerkou Janou Benešovou jdeme stejným směrem už řadu let,  proto jsme daly dohromady komplex služeb, které pečují nejen o naše tělo, ale i naši duši. A jelikož my obě jsme prošly za poslední roky mnohými pochopeními, rozhodly jsme se pojmenovat naši provozovnu symbolicky = Cestou Vážky.

Přijďte se za námi podívat do Vážky :)…..

U nás najdete:

Masáže

Výživové poradenství

Kurzy SebePoznání

Bylinné poradenství