Úplňková meditace ve Vážce 20.7.2016

Úplňkové meditace

Úplněk je již o prvopočátku znám svou silou a vlivem na naše bytí. Ovlivňuje nejen cyklus matky Země, ale cyklus všeho živého i neživého na naší planetě, tedy i nás lidí. Člověk může jeho sílu vnímat nejen na fyzické úrovni, ale i na svém duševním rozpoložení.

Při těchto pravidelných meditacích využijeme moc a sílu úplňku, jeho léčivé energie a vždy touto meditací uzavřeme předcházející část našeho života, tak abychom do dalšího cyklu vstoupili v lásce, odpuštění a nám přirozené síle.

Úplňkové meditace nejsou dopředu tematicky zaměřené.  Pokud nějaké téma budeme při těchto meditacích otevírat, bude to vždy podle potřeb nás všech v rámci skupiny,  kterou  vytvoříme.

Smyslem těchto meditací je prohloubení naší jasnozřivosti, ukotvení se ve vlastním životě, v sobě. Hledání a nalézání odpovědí. Poznání  intuice a přijetí vlastní síly.

Náš život je zde na Zemi, proto se při těchto meditacích spolu podíváme na místa, kde jsou úžasné vibrace např. Pálava, Lurdy či Avalon. Necháme se unést a posílit vibrací těchto míst.

Pravidelnost našich setkání a síla vibrace kterou spolu vytvoříme, nám otevře nové dveře do reality našeho života..

Termíny úplňkových meditací:

Červen 2016:          20. 7. 2016 - začátek 19:00
 

Úplňkové meditace se konají  stejně jako tematické meditace vždy ve Vážce a je vhodné hlásit svou účast předem.

Cena: 150 Kč

Doba trvání 1- 3 hodiny

Cestou Vážky

Palackého 340

388 01 Blatná
tel. 725 059 676

vyziva.hruskova@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode